Produkty a řešení
GMG color


O společnosti GMG

Sofwarová společnost, založená roku 1984 a sídlící v Tübingenu, nedaleko Stuttgartu v Německu. Má distribuční síť a lokální zastoupení ve Francii, Španělsku, Beneluxu, Skandinávii, Velké Británii, Asii a USA. GMG se specializuje na color management třídy high-end pro celý grafický průmysl. Do nynějška bylo prodáno více než 6000 systémů v celém spektru grafického trhu od reklamních agentur, předtiskových studií a ofsetových tiskáren po mezinárodní flexotiskové a hlubotiskové provozy. Systém GMG ColorProof se stal de facto standardem pro evropský hlubotiskový trh.

V České republice je zastoupena společností SWEL s.r.o.

O rodině produktů GMG

GMG ColorProof, softwarový systém pro color management, poskytuje nejpřesnější způsob kalibrace digitálních inkjet tiskáren pro výrobu digitálních kontraktačních nátisků přesně simulujících tiskový stroj.
GMG DotProof umožňuje vytvářet rastrové nátisky v kontraktační kvalitě za použití původních bitové mapy.
Pro potřeby obalářského průmyslu je speciálně přizpůsoben GMG FlexoProof, který podporuje specifické souborové formáty pro flexo a obsahuje úplnou knihovnu Pantone a další funkce.
GMG ColorServer je nástroj pro automatické barevné konverze CMYK-to-CMYK, RGB-to-CMYK a RGB-to-RGB.
GMG InkOptimizer automaticky redukuje chromatické barvy a dosahuje tak drastické úspory tiskových barev a tím i nákladů, současně s lepší stabilitou tiskového procesu.
GMG ColorPlugin umožnuje použít technologii GMG MX DeviceLink profilů přímo ve Photoshopu.
GMG ProofControl
je ideálním řešením pro bezprostřední, barevně věrnou kontrolu nátisků.
GMG Media je řada speciálních nátiskových papírů a filmů pro nejznámější inkjetové tiskárny. Jsou vyrobeny s vysokou tolerancí pro barevně kritické aplikace, dostupné v různých velikostech.

GMG ProofControl je ideálním řešením pro bezprostřední, barevně věrnou kontrolu nátisků.