Swel
 
Novinky
Vydání PDF editoru PACKZ 7.5
 

(Gent, Belgie) Verze 7.5 nativního PDF editoru PACKZ společnosti HYBRID Software přináší novou generaci software pro předtiskovou přípravu etiket a obalů. Zároveň byl vydán STEPZ 7.5 určený pro aplikace v digitálním tisku. Oba nástroje poskytují řešení na míru pro odborníky v předtiskové přípravě, kteří vyžadují vysokou efektivitu, kvalitu a výkon při přípravě obalových souborů pro konvenční nebo digitální tisk.


Výrobních zakázek v obalovém průmyslu přibývá a v důsledku toho řada tiskáren obalů a předtiskových studií přechází na výrobu řízenou daty. Pakce 7.5 jsou sadou automatizovaných nástrojů v PACKZ a STEPZ s parametrizovanými seznamy akcí, která reaguje na potřebu pokročilé automatizace těchto zákazníků. Tento výkonný nástroj zkracuje dobu, kterou operátor potřebuje k editaci, schválení a vytištění nového designu obalu, a hladce se připojuje k obalovým RIPům, workflow a digitálním frontendům (DFE). Pakce lze také použít pro generování čárových kódů, včetně kódu GS1 Digital Link Datamatrix.


Obchod s řešeními přímo v aplikaci

PACKZ i STEPZ nyní nabízejí přímé spojení do internetového obchodu HYBRID Software, který zákazníkům umožňuje rychle stahovat připravené šablony, dynamické značky a filtry pro export metadat podle toho jak to vyžadují nové výrobní metody nebo typy zakázek.


Klíčová vylepšení verze 7.5

Jak PACKZ tak i STEPZ 7.5 podporují nejnovější procesory M1 od společnosti Apple umožňující editaci v reálném čase.


Složité grafiky s mnoha vrstvami lze zobrazit zároveň v náhledu i v kresbě a objektové rastrování lze kontrolovat po separacích. Vylepšená funkce chytrého slučování průhledností zaručuje kvalitu a správnost grafik, profesionální zpracování interakce přímých barev a průhledností a také převody tiskového gamutu.


PACKZ 7.5 automaticky označuje prvky grafiky kroky zpracování definovaných v normě ISO 19593, zatímco technologie Analyzátor a opravář kontroluje správnost vstupních souborů.


HYBRID Software pokračuje v prosazování inovací jménem tiskáren etiket i obalů a předtiskových studií, aby překonal jejich požadavky na přesnost, snižování nákladů, automatizaci procesů a rychlejší zpracování.

 

 


 
 

Vydání PDF editoru PACKZ 7.5
 
 
HYBRID Software vydává PACKZ 6.0
 
 
Nová verze PACKZ 4.0
 
 
Geniální plugin pro Adobe Photoshop: GMG ColorPlugin
 
 
GMG a HYBRID Software směřují k integraci GMG OpenColor a předtiskového software PACKZ pro obaly a etikety.
 
 
GMG oznamuje zahájení prodeje OpenColor: nejpřesnějšího nástroje pro simulaci tisku přímých barev
 
 
GMG ProductionSuite – Nové řešení GMG pro velkoplošný tisk se zaměřuje na zdokonalení opakovatelnosti
 
 
Výroba maket s GMG a Roland VersaUV LEC
 
 
GMG ColorProof 5.3 s novou architekturou klient-server
 
 
GMG ColorProof 5.2 a GMG ProofControl Inline
 
 
Nový Epson Stylus Pro 4900
 
 
První instalace nátiskového systému Epson s bílým inkoustem a software GMG v ČR
 
 
Standardizace tisku pomocí GMG PrintControl
 
 
GMG ColorProof 5.1
 
 
GMG nabízí profesionální shareware RapidCheck GO!
 
 
SWEL představuje Nexus 9.5
 
 
Fogra45, Fogra46 a Fogra47 v nátisku GMG
 
 
PRINTforum 2009
 
 
GMG colorProof o5
 
 
Nexus 9 ve Světě tisku