Swel
 
Novinky
HYBRID Software vydává PACKZ 6.0
 

Společně s novou verzí mohou uživatelé očekávat vstup do nového světa automatizace pouhým stisknutím tlačítka. Tato nová verze vybavená automatizacemi a umělou inteligencí se může pochlubit vylepšeným uživatelským rozhraním, dalšími řešeními deformací a řadou  dalších novinek.

Uživatelé HYBRID Software po celém světě mají jednu věc společnou, bez ohledu na velikost společnosti, materiál, na který tisknou, nebo klienty, které obsluhují: je důležité, aby obor tisku obalů zvyšoval svoji efektivitu a vyhověl tak měnícím se požadavkům klientů.

PACKZ 6.0 je lídrem v automatizaci a nabízí zákazníkům výhody úspory času a vyšší úspěšnost úplným odstraněním opakujících se úkolů z jejich pracovních procesů.

Architekt PACKZ a provozní ředitel společnosti HYBRID Software, Patrick Coussement říká: „Ve světě předtiskové přípravy chápeme, že operátoři mají své vlastní způsoby práce. Namísto toho, abychom nutili uživatele PACKZ dělat věci po našem, tvrdě jsme pracovali na zajištění flexibility, aby se každý uživatel PACKZ cítil při používání našeho softwaru pohodlně. S prvními verzemi PACKZ si uživatelé mohli přizpůsobit uživatelské rozhraní. S novými Pakcemi v PACKZ 6.0 si nyní uživatelé mohou také přizpůsobit funkčnost a nástroje, což vede k vyšší úrovni produktivity a výkonu.“

Pakce přináší automatizaci na pracovní stanici PACKZ nyní může zaznamenávat a upravovat řadu rutinních úloh a ukládat je jako Pakce. Pakce lze kdykoli spustit na celou grafiku, její část, nebo použít jako vlastní nástroj. Seznamy automatických Pakcí v software PACKZ lze také bezproblémově sloučit s automatizací v software CLOUDFLOW Packzflow na serveru.

Pascal Wybo, produktový manažer PACKZ, dodává: „Aby firmy uspěly ve vysoce konkurenčním dodavatelském řetězci obalů a etiket, neustále hledají příležitosti ke zvýšení produktivity svých předtiskových příprav. HYBRID Software splňuje tyto potřeby a urychluje neúnavné tempo automatizace nabídkou doplňkových Pakcí.“”

Vynikající uživatelské rozhraní Nebula
PACKZ 6.0 přichází s přepracovaným uživatelským rozhraním, zvaným Nebula. Tím HYBRID Software sladí uživatelské rozhraní PACKZ a CLOUDFLOW, ale především verze 6.0 přispívá k ještě pozitivnějšímu uživatelskému zážitku. Vzájemné působení technologií je pro udržitelný úspěch firem klíčové. Obalový průmysl bude těžit při přechodu od klasických k digitálním tiskovým technologiím, nebo při nutnosti dodávat hotové tisková data připravená k tisku, z formátu PDF/X-4. Text je provázán s téměř jakýmkoliv designem etiket a obalů a proto nyní PACKZ 6.0 přichází s vylepšenými nástroji pro zpracování textu.

Pokračující vylepšení VDP
Exploze digitálního tisku etiket a obalů zaznamenala silný růst v tisku variabilních dat. HYBRID Software přinesl na trh působivou a oceněnou technologii pro VDP a ve verzi 6 pokračuje ve vývoji dalších špičkových nástrojů. Pomocí modulu VDP je možné opakovaně skládat provedená variabilní data do sestav a automatizovat vstup a výstup pro digitální dokončovací a převíjecí zařízení.

Zvýšená produktivita umělé inteligence Packzimizer
Packzimizer společnosti HYBRID Software je modul pro PACKZ 6.0, ve kterém umělá inteligence navrhuje spojení etiket nebo obalů s ohledem na jejich množství do tiskových sestav. Packzimizer zkrátí prostoje, zvýší produktivitu a může být poháněn z CSV, tedy propojen s informačním nebo ERP systémem. Nový algoritmus umělé inteligence lze také využít při odhadech nákladů a plánování výroby.

Rozšířené funkce opakování Step & Repeat
Technologie Step & Repeat byla pro nepravidelné řezání štočků rozšířena o maskování separace jedním klepnutím na tlačítko. Umožňuje bezproblémovou montáž opakování na válec jako bezešvou jednoduše umístěním švu mezi tisknutelné objekty. Celý proces odpovídá procesním krokům ISO 19593-1 a lze jej exportovat do CFF2 pro použití na řezacích stolech.PACKZ Cutting Line Definition bude spolupracovat s CLOUDFLOW RIP a Tectonics Flexo Production Pack.

Kuželová deformace je součástí standardní licence PACKZ
Etiketa na hrdle přidává k celkovému vzhledu láhve zajímavý prvek, zatímco personalizované šálky nabízejí jedinečný způsob podávání nápojů při zvláštních událostech. Počínaje PACKZ 6.0 bude do základní licence PACKZ přidána funkce vytváření mřížky pro kuželovou, číselnou a deformaci na kelímek, společně s funkcí kuželová deformace. Vytvoření živého 3D modelu zůstává jako samostaný modul. Všechna řešení pro vytváření mřížek a deformací zůstávají v Stepz 6.0 volitelná.

HYBRID Software s potěšením vydává verzi 6.0, protože nabízí více automatizace a inovací, které uživatelům pomáhají šetřit čas a zdroje. Více informací o PACKZ najdete na https://www.packz.com/cs/


 
 

Vydání PDF editoru PACKZ 7.5
 
 
HYBRID Software vydává PACKZ 6.0
 
 
Nová verze PACKZ 4.0
 
 
Geniální plugin pro Adobe Photoshop: GMG ColorPlugin
 
 
GMG a HYBRID Software směřují k integraci GMG OpenColor a předtiskového software PACKZ pro obaly a etikety.
 
 
GMG oznamuje zahájení prodeje OpenColor: nejpřesnějšího nástroje pro simulaci tisku přímých barev
 
 
GMG ProductionSuite – Nové řešení GMG pro velkoplošný tisk se zaměřuje na zdokonalení opakovatelnosti
 
 
Výroba maket s GMG a Roland VersaUV LEC
 
 
GMG ColorProof 5.3 s novou architekturou klient-server
 
 
GMG ColorProof 5.2 a GMG ProofControl Inline
 
 
Nový Epson Stylus Pro 4900
 
 
První instalace nátiskového systému Epson s bílým inkoustem a software GMG v ČR
 
 
Standardizace tisku pomocí GMG PrintControl
 
 
GMG ColorProof 5.1
 
 
GMG nabízí profesionální shareware RapidCheck GO!
 
 
SWEL představuje Nexus 9.5
 
 
Fogra45, Fogra46 a Fogra47 v nátisku GMG
 
 
PRINTforum 2009
 
 
GMG colorProof o5
 
 
Nexus 9 ve Světě tisku