Swel
 
Novinky
Nová verze PACKZ 4.0
 

Novinky a vylepšení:

 • Chytrý panel a dok palet umožňují operátorům vytvořit pracovní prostředí, které zrychluje přístup k běžným i pokročilým funkcím pro předtiskovou přípravu.

 • PACKZ 4.0 zvyšuje bezpečnost editace a nabízí v Analyzátoru a opraváři nové funkce pro kontrolu PDF dokumentu: smíšená malba čárového kódu, kontrola zkrácení, kontrola podmnožin písem, vykrojení černého textu podle velikosti, lišící se ICC profily se stejným názvem, objekty s rastrováním, a řada dalších…

 • Nyní PACKZ vyhovuje normě ISO 19593-1 o výrobních krocích. Vrstvy se v PDF používají k vizuálnímu oddělení různých objektů od sebe navzájem. Norma ISO 19593-1 má za úkol standardizovat použití vrstev v PDF souborech, a popisuje, ke kterému kroku výroby slouží objekty v určité vrstvě. Aplikace nebo hardware podporující výrobní kroky jsou schopné zjistit, k čemu objekty v každé vrstvě jsou, a správně je použít.

 • Proměnné dodávají novou úroveň inteligence živým objektům, inovativní technologii pro tvorbu aktivních informačních panelů, dynamických registračních značek a živých grafik. Použití interaktivního JavaScriptu v PDF vytváří interaktivní nebo zcela automatické efekty. To lze využít při vytváření automatických pasovacích značek pro tisk a montážní stoly, přidává to interaktivitu mezi vyplněnými formuláři a obsahem informačních panelů nebo grafik, a řadu dalších věcí…

 • Funkce Kóty a Kótovací šipky vytvářejí rychle a přesně kóty na pytlíky, etikety nebo krabičky pomocí rozměrů stránky, referenčních objektů nebo předem definovaných nastavení pytlíků.

 • Nástroj Roztáhnout malbu rozšiřuje malbu vybraných objektů a umožňuje tak vytvářet automaticky spadávku pro libovolný typ opakování.

 • Střídavé opakování bylo rozšířené o Střídavé řezání. PACKZ přidává automaticky informaci o linii řezu mezi objekty střídavého opakování a to pro všechny nebo pro vybrané separace. Střídavé raznice lze exportovat do CF2 pro hladkou integraci s workflow výroby flexo štočků.

 • Pravidelný Step and Repeat může střídáním přiblížit eliptické a kulaté etikety k sobě se zadanou mezerou mezi nimi. Zkrácení má nyní pole K-faktor, které vypočítá zkrácení z tloušťky štočku a montážní pásky. Objektové rastrování umožňuje nyní také nastavit kompenzaci nárůstu tiskového bodu nebo minimální bod.

 • Řešení Step and Repeat mají nyní funkce otočení nebo svislý rub pro rychlé vytvoření zadní strany opakování. Velikosti page boxů odráží opakování ve velikosti desky a papíru. CIP export umožňuje nastavení orientace a výběr separací.

 • PACKZ již obsahoval objektové rastrování a řešení nezávislé na RIPu k nastavení kompenzace nárůstu tiskového bodu nebo k nastavení minimálního a maximálního bodu v celé grafice nebo ve vybraných objektech proto, aby vyhovoval požadavkům na kvalitu a zároveň předpokládanému tištěnému výsledku. Nyní může PACKZ nastavit křivky jako vlastnost objektu. CLOUDFLOW RIP nebo jakýkoli jiný PDF RIP provede výsledek na finálním výstupu na desku.

 • Proces vytváření malých překryvů sousedních barev pomocí SmartTrapperu byl vedle barvou řízeného chytrého trapperu rozšířen o densitou řízený trapper. Výsledkem je více trapů nezávislých na viditelnosti nebo na konečném výsledku. Konce trapů mohou záviset na objektu, výsledek je pak vizuálně lepší.

 • Trappingové páry jsou nyní seskupeny do kolekce trappingu, a PACKZ může vrstvu trappingu vložit mezi ostatní vrstvy místo na vrch. Je též možné nastavit vložení trapů mezi existující objekty v stromové hierarchii. To všechno usnadňuje možnost editace.

 • Vzorníky jsou knihovny pojmenovaných barev. Napomáhají zachovat stálost při práci na serií grafik a šetří čas při použití barev na objekty. Paleta Vzorník umožňuje takové knihovny vytvářet a spravovat.

 • PACKZ podporuje sekvenční hlubotisk, kde se separace ryjí na stejný válec. Operátor může separace seskupit nastavením pořadí separace, ručně nastavit nejtmavší separaci, a rozhodnout, zda bude separace zohledněna v značkách pro pasování a densitu. Export pro hlubotisk nyní generuje data pro zrychlený posun a byl rozšířen o další algoritmy komprese. Nejrychlejší export pro hlubotisk na trhu umožňuje rýt ještě rychleji na libovolném rycím stroji.

 • PACKZ 4.0 má tři řešení převodu pro tisk v rozšířeném gamutu pro digitální i konvenční tisk: pomocí barevných knihoven PANTONE Extended Gamut, pomocí Device Link profilů a pomocí profilů ze spektrálních dat GMG OpenColor.


 
 

Vydání PDF editoru PACKZ 7.5
 
 
HYBRID Software vydává PACKZ 6.0
 
 
Nová verze PACKZ 4.0
 
 
Geniální plugin pro Adobe Photoshop: GMG ColorPlugin
 
 
GMG a HYBRID Software směřují k integraci GMG OpenColor a předtiskového software PACKZ pro obaly a etikety.
 
 
GMG oznamuje zahájení prodeje OpenColor: nejpřesnějšího nástroje pro simulaci tisku přímých barev
 
 
GMG ProductionSuite – Nové řešení GMG pro velkoplošný tisk se zaměřuje na zdokonalení opakovatelnosti
 
 
Výroba maket s GMG a Roland VersaUV LEC
 
 
GMG ColorProof 5.3 s novou architekturou klient-server
 
 
GMG ColorProof 5.2 a GMG ProofControl Inline
 
 
Nový Epson Stylus Pro 4900
 
 
První instalace nátiskového systému Epson s bílým inkoustem a software GMG v ČR
 
 
Standardizace tisku pomocí GMG PrintControl
 
 
GMG ColorProof 5.1
 
 
GMG nabízí profesionální shareware RapidCheck GO!
 
 
SWEL představuje Nexus 9.5
 
 
Fogra45, Fogra46 a Fogra47 v nátisku GMG
 
 
PRINTforum 2009
 
 
GMG colorProof o5
 
 
Nexus 9 ve Světě tisku